top of page

Hizmetlerimiz

Taşıma tabldot yemek

İstanbul içinde belirteceğiniz adrese Tabldot hazır yemek servisi yapabillmekteyiz. Yemeklerimiz ısıyı koruyucu termobox ve yemek taşıma kasaları ile yapılmaktadır.

Düğün, Nişan, Kokteyl gibi özel organizasyonlar

Dİlediğiniz mekanlarda birlikte belirleyeceğimiz menüler ile özel organizasyonlarınızda yemek hizmeti vermekteyiz. 

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Mutfağınızı ücretsiz olarak üretime hazır hale getirip, özlük hakları ve maaş ödemesi gibi tüm masraflarını bizim karşıladığımız aşçı ve ekibini istihdam ederek, sizlere özel yemek üretiyoruz. Sizin mekanınızda ve sizin istekleriniz doğrultusunda yemek üretiyoruz.  Mutfak ve yemekhane için ayrıca bütçe oluşturmak zorunda kalmadığınız gibi üretim odaklı sürekli giderlerden de (ilaçlama, yakıt, demirbaş onarım, ruhsat masrafları, sağlık taramaları, atık yağ prosedürleri v.s.) kurtulmuş olacaksınız. Kendi işinize zaman ayırarak Satınalma, planlama, mönü tasarım ve maliyetlendirme insan kaynakları alanlarındaki iş yüklerinden kurtulmuş olacaksınız.

Kilogram ile Yemek satışı

İhtiyaçlarınız dahilinde kilogram fiyatlarıyla yemek ve salatabar çeşitlerinin satışını da yapabilmekteyiz.

Paket Yemek Aboneliği

İster 1 kişi için ister 1000 kişi için sipariş verin; Tek kullanımlık kaplarda, mikrodalga fırınlarda ısıtılabilen paket yemek hizmeti vermekteyiz. Yemeklerimiz +4 derece buzdolabında 3 güne kadar muhafaza edilebilmektedir.

İftar, Mevlid, Cenaze yemekleri

Talep ettiğiniz adreslere İftar yemeği, cenaze yemeği , mevlid yemeği hizmetleri sunmaktayız.

bottom of page
personel yemeği, tabldot, yemek fabrikası, catering, yemekhane, istanbul yemek şirketi, esenyurt yemek fabrikası, yemek ihtiyacı, düğün yemeği, özel yemekler