top of page

Bir catering firmasıyla anlaşırken dikkat etmeniz gereken 5 husus

*Her sektörde yaşanabilecek bazı aksaklıkları önceden diyalog ve doğru iş prosesi ile aşabilirsiniz. En önemlisi çalışacağınız catering firmasındaki muhataplarınızla aynı dili konuşup anlaşabileceğinizden emin olmalısınız.

* Tüm dünyada yönetim stratejileri değişirken uluslarüstü bir çabayla gıda üretim teknolojilerini artırmak için gıdalar üzerinde çok sayıda kimyasal katkılar ve tatlandırıcılar kullanılmaktadır. Çalışacağınız firmanın optimum organik hammaddeler kullandığından emin olmalısınız. Çünkü sağlık parayla kazanılmıyor.

*Neticede catering işi bir organizasyon ve ekip işi olmasının yanında fiziksel üretim ve servis koşulları da çok önemlidir çalışacağınız firmanın muhakkak mutfağını ziyaret etmenizi öneririz.

*Maliyet ve memnuniyet dengesini gözardı etmeksizin göze alacağınız bedelin karşılığının sizlere menuniyet olarak dönmesi gerektiği üzerinden hareket etmelisiniz.

*Çalışmak istediğiniz firmanın muhakkak mevcut referans müşterileri ile görüşmenizi ve deneme yemeği almanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page