Main Course Gourmet Meal

Toplu yemek sektöründe daima bir adım önde...

Vip Yemek

Seveceğiniz İlham Verici Mutfak

Vip Yemek olarak, harika yemekler hazırlamak bizim işimiz. Vip Yemek, bol lezzetlerin mutfağında sağlıklı, isteğe özel ve taze yemeklerle harika deneyimler sunmaya devam ediyor. 2004  yılında Muammer Uzunkaya öncülüğünde kurulan firmamız, zamanla İstanbul genelindeki en önde gelen Catering Firması haline geldi. Vazgeçilmez prensibimiz sağlıklı ve katkısız gıdalar üretmektir. Msg, Aspartam, Glutamic, Glukoz gibi katkılar  kullanmadan sağlıklı yemek üretmek önceliğimizdir. Bir sonraki etkinliğinize nasıl hizmet sunabileceğimizi öğrenmek, İş yerlerinizi, ofislerinizi, evlerinizi ve sofralarınızı lezzetli yemeklerimizle doldurmak için bize ulaşın.

 
Firmamız hakkında

Firmamız Hakkında

Vip Yemek,  İstanbul genelindeki tüm işyerlerine, ofislere, evlere ve özel mekanlara dünya mutfağının en seçkin yemeklerini ve en iyi hizmeti getiriyor. Sadece en taze malzemeler ile lezzeti ve seçkin stilimizi öne çıkararak nefis ve özel yemekler yaratıyoruz. Hayatınızı hem kolaylaştırmak hem de daha lezzetli hale getirmek için her türlü ihtiyacınıza cevap vermeye hazırız.

 
 
 
Müşteri yorumları

Vip Yemek ile çalışmak hem işimizi kolaylaştırıp yükümüzü hafifletti hem de maliyetlerimizi daha kolay kontrol altına almamızı sağladı. Teşekkürler.

Deniz Güven

 

Bize Ulaşın

Yemek, bizim için her yönüyle bir keyiftir. Müşterilerimizi memnun etmekten onur duyuyoruz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Namık Kemal mh 17 sk no 1 uzunkaya plaza, Namık Kemal, 34387 Esenyurt/İstanbul, Turkey

(0212) 452 19 96 & WHATSAPP

  • Google Places
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
vip_bina.jpg

Form gönderildi. Teşekkür ederiz!

Homemade Hummus
 

Do Not sell My personel informations. 0212 452 1996  vipyemek@vipyemek.com.tr