Misyonumuz; TÜM CANLILARIN YÜZDE YÜZ DOĞAL BESLENMESİNİ SAĞLAMAKTIR. 
Vizyonumuz; VİP YEMEK DOĞAL ÜRÜNLER ÇİFTLİĞİNDEN SOFRANIZA KADAR YÜZDE YÜZ DOĞAL YEMEKLERİMİZİ ÜRETMEKTİR.

Bizim için Önemlisiniz.

VİP ISO 22000.jpg

Biz İyi bir ekibiz. Çünkü;

Kurumumuzda eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişime açık girişimci dinamik, kendini ve işini geliştirme çabasında olan, eleman yetiştiren takım çalışması yapabilen, kuruluş değerlerini bilen ve sahip çıkan iyi bir ekibimiz var

Vip Yemek; Üretim kapasitesi yüksek, mutfağı hızlı, profesyonel servis anlayışıyla iş yerinde, fabrikada, sizin istekleriniz doğrultusunda yemek salonlarında en uygun çözümleri sunar. "Her canlının sağlıklı beslenme hakkı vardır" felsefesiyle hareket eden firmamız kesinlikle halk arasında "Çin tuzu" diye tabir olunan MSG (monosodyum glutamat) içeren katkılar kullanmamaktadır. Müşterilerine tamamen doğal ve taze ürünlerden hazırlanmış ev yemeği kalitesinde yemekler sunmaktadır. Vip Yemek; Tabldot yemek, Yerinde üretim yemek, özel organizasyon ve davet yemekleri, Paket yemek hizmetleri vermektedir. Paketlerimiz sağlık açısından problem olmadan mikrodalga fırınlarda ısıtılabilmektedir. Vip Yemek Ayrıca dış mekanlarda düzenlenecek olan özel yemek, düğün, nişan, toplantı, iftar  ve açılış yemeklerinde de profesyonel garsonlarıyla istenilen her mekanda servis hizmeti sunmaktadır.

Vip Yemek; Sürekli ve sağlıklı bir hizmet işbirliği için en mükemmel imkanlarını sunmaktan, binlerce insanın yemek ihtiyacını karşılıyor olmaktan kıvanç duyar.

işletme kayıt belgesi .jpg

İNSAN ÖMRÜ SAĞLIKSIZ GIDA İLE BESLENECEK KADAR UZUN DEĞİLDİR.

 

TEK AMACIMIZ VAR;

 

BİZE DUYDUĞUNUZ GÜVENİ HER GÜN YENİDEN HAKETMEK...

 

SAĞLIĞINIZ İÇİN ;

 

LÜTFEN KATKISIZ GIDALAR TÜKETİN.